• pl
  • en

Oferta główna

MZ Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w rejonie Śląska.

Specjalizuje się w budowie obiektów przemysłowych takich jak: hale produkcyjne, magazyny oraz – nieco wbrew tradycyjnej „przemysłowej” nazwie - obiekty użyteczności publicznej: szpitale, kryte pływalnie, biurowce, obiekty handlowe oraz budynki mieszkalne.

Firma jest dobrze znana na rynku budowlanym. Klienci doceniają doświadczenie i fachowość, które nabyliśmy przez dziesiątki lat działalności w wymagającej dziedzinie, jaką jest budownictwo.

Jednak siła i sprawność MZ GPBP SA powstaje przede wszystkim z kwalifikacji jej załogi. Zatrudniamy średnio 340 pracowników stałych. Znajdują się wśród nich fachowcy z najbardziej obecnie poszukiwanych profesji: cieśle, zbrojarze, monterzy, blacharze, malarze, murarze. Większość z nich związana jest z firmą od wielu lat. Wykwalifikowana i lojalna załoga jest jednym z naszych największych atutów.

Priorytetem dla Spółki na następne miesiące jest zwiększenie efektywności biznesowej i operacyjnej oraz poprawa planowania i zarządzania projektami. Strategia działalności Spółki koncentruje się na umacnianiu dotychczasowej pozycji rynkowej poprzez politykę stałego podnoszenia jakości świadczonych usług.

W efekcie Zarząd oczekuje, że korzystając z posiadanych umiejętności i zdobytego doświadczenia wyjdzie zwycięsko z walki konkurencyjnej o nowe zlecenia.